SuperDepil – najszybsza i najnowocześniejsza depilacja na rynku

SuperDepil jest najnowszym osiągnięciem w kategorii urządzeń do fotodepilacji. Modele    A i B wykorzystują światło spolaryzowane emitowane w tkankę za pomocą specjalnego układu optycznego. Starsza technologia SHR wykorzystywała do pracy klasyczne lampy IPL emitujące światło białe poprzez zastosowane filtry optyczne. System SuperDepil wykorzystuje całkowicie zmodyfikowane głowice o wysokiej trwałości (sięgającej 1 000 000 impulsów) emitujące w tkankę spolaryzowane liniowo , jednorodne światło o właściwościach podobnych do laserowego. Dzięki zastosowanej technice urządzenia SuperDepil A i B są znacznie skuteczniejsze niż starszy SHR oraz o wiele mniej kosztowne w eksploatacji a dzięki sekwencyjnemu systemowi sterowania urządzenie wytwarza do 10 impulsów na sekundę. Takie rozwiązanie pozwala na osiągnięcie niespotykanej dotąd szybkości wykonywania zabiegów fotodepilacji.

Urządzenia posiadają certyfikat FDA (Federal Drug Agency w USA) oraz certyfikat medyczny CE zgodny z dyrektywą 93/42/EEC wykonany przez laboratorium notyfikowane w Europie, klasyfikujący urządzenie w klasie medycznej IIb co gwarantuje najwyższy poziom testów bezpieczeństwa aparatu jak również jakości jego konstrukcji i działania.

ZALETY SUPERDEPIL

  • Najszybsza na rynku depilacja.
  • Najniższe koszty eksploatacji.
  • Największa wydajność.
  • Niespotykana dotąd delikatność zabiegów.
  • Skuteczność na najwyższym poziomie.
  • Bezkonkurencyjna wygoda użytkowania.

Fotodepilacją nazywa się każdy zabieg depilacji z wykorzystaniem urządzeń emitujących każdy rodzaj światła w zakresie widzialnym (IPL, Elight, VPL) jak również niewidzialnym dla oka (podczerwień w laserach diodowych, aleksandrytowych, Nd:Yag). Światło emitowane przez laser diodowy, aleksandrytowy, neodymowo-yagowy Nd:Yag, IPL, Elight czy VPL ma za zadanie „wyszukać” cebulkę włosa gdzie podczas pochłaniania przez melaninę zamieni się w ciepło które cebulkę zniszczy, ale nie naruszy skóry. Wykonując zabiegi na dużych powierzchniach np. nogi, plecy itp. ważna będzie jeszcze szybkość pracy.  SuperDepil łączy w sobie to co najlepsze ze wszystkich dotychczasowych technologii. Wytwarza wiązkę jednorodnego światła spolaryzowanego liniowo dużej mocy o długości fali 640nm lub 690nm i za pomoca specjalnego układu optycznego emituje ją w obszar ciała poddany zabiegowi, niszcząc cebulki z niespotykaną jak dotąd skutecznością. Wielkość plamki światła oraz częstotliwość wykonywanych impulsów daje mu pierwsze miejsce w szybkości wykonywania zabiegów – nogi lub plecy depilujemy w czasie ok. 20 – 25 minut. System chłodzenia kontaktowego łagodzi i tak już delikatne odczucia towarzyszące zabiegowi. W przypadku SuperDepil emitery światła spolaryzowanego wykonują prawidłowo 1 000 000 impulsów (jeden milion) co przy niskich kosztach wymiany głowic stawia go na pierwszym miejscu w kategorii niskich kosztów eksploatacji. Nie musisz się martwić że koszty wymiany lampy czy głowicy pochłoną cały dochód z wykonywanych zabiegów.

Aktualnie oferujemy 2 wersje urządzeń SuperDepil wykorzystujących światło spolaryzowne.

Model SuperDepil A

Jest to urządzenie wyposażone w 1 głowicę zabiegową o długości fali 640nm i rozmiarze plamki 15x50mm. Jest to wersja podstawowa która doskonale sprawdza się w gabinetach w których wykonuje się kilka zabiegów dziennie. Standardowa głowica z emiterem światła spolaryzowanego wykonuje prawidłowo do 1 miliona impulsów.

Model SuperDepil B

Jest bardziej rozbudowaną wersją która różni się od poprzednika tym że posiada 2 głowice zabiegowe o rozmiarze plamki 15x50mm. Model B polecany jest w szczególności gabinetom wykonującym codziennie dużo zabiegów:

  1. głowica zabiegowa o długości fali 640nm (do zabiegów na ciało)
  2. głowica zabiegowa o długości fali 690nm (do zabiegów w obrębie twarzy i u osób z ciemniejszą karnacją skóry)

Obie głowice zabiegowe wykorzystują emitery światła spolaryzowanego o trwałości do 1 miliona impulsów.

Więcej informacji na stronie internetowej www.superdepil.pl