SuperDepil D – wyjątkowy laser diodowy

Model SuperDepil D jest superszybkim, medycznym laser diodowy wyposażony w 1 głowicę o długości fali 808nm i plamce 12 x 12mm.

ZALETY SUPERDEPIL

  • Superszybka depilacja diodowa.
  • Niskie koszty eksploatacji.
  • Wysoka wydajność.
  • Delikatność zabiegów.
  • Skuteczność na najwyższym poziomie.
  • Antyalergiczne elementy kontaktowe z 24 karatowego złota.

Różnica w stosunku do starszych modeli laserów diodowych polega na tym że urządzenie może wykonywać do 10 impulsów „strzałów” na sekundę. Taki tryb pracy umożliwia pracę polegająca na płynnym „ślizganiu” głowicy po depilowanym obszarze.

Głowica wyposażona jest w system chłodzenia kontaktowego z automatycznym utrzymaniem niskiej temperatury powierzchni ciała. Elementy stykające się ze skórą są pokryte warstwą 24 karatowego złota w celu zbezpieczenia klienta przed ewentualnymi reakcjami alergicznymi skóry na nikiel używany w tańszych konstrukcjach.

Głowice Superepil D 808nm mają wyjątkowo dużą trwałość, dlatego umożliwiają wykonanie ok. 7 000 000 (siedem milionów) na jednej głowicy,   co przy niskich kosztach wymiany głowic stawia go na pierwszym miejscu w kategorii niskich kosztów eksploatacji. Nie musisz się martwić że koszty wymiany głowicy pochłoną cały dochód z wykonywanych zabiegów.

Urządzenie posiada certyfikat FDA (Federal Drug Agency w USA) oraz certyfikat medyczny CE zgodny z dyrektywą 93/42/EEC wykonany przez laboratorium notyfikowane w Europie, klasyfikujący urządzenie w klasie medycznej IIb co gwarantuje najwyższy poziom testów bezpieczeństwa aparatu jak również jakości jego konstrukcji i działania.