SuperDepil TRIO D800- wyjątkowy laser diodowy

Model SuperDepil TRIO D800 jest superszybkim, medycznym laser diodowy wyposażony w 1 głowicę o długości fali 755 + 808 + 1064nm i plamce 12 x 12mm.

Dzięki połączeniu 3 fali światła laserowego możemy trwale pozbyć się włosów już po kilku zabiegach! W odróżnieniu od laserów diodowych 808nm, laser TRIO wykorzystuje podczas jednego impulsu 3 długości fal:

755 nm: reaguje nawet na małą ilość melaniny,
808 nm: najskuteczniejsza długość fali w laserach diodowych, wykazuje skuteczność przy włosach ciemnych,
1064 nm: dociera nawet do najgłębiej położonych mieszków włosowych, nie powodując uszkodzenia skóry. Fala długości 1064nm działa głównie na hemoglobinę zawartą w naczyniach włosowatych otaczających mieszek włosowy, a nie melanina zawarta we włosku. Połączenie tych trzech długości fali lasera daje nam kompleksowe działanie w każdym spektrum działania depilacji laserowejczyniąc ją skuteczniejszą niż kiedykolwiek.

ZALETY SUPERDEPIL

  • Superszybka depilacja diodowa.
  • Niskie koszty eksploatacji.
  • Wysoka wydajność.
  • Delikatność zabiegów.
  • Skuteczność na najwyższym poziomie.
  • Antyalergiczne elementy kontaktowe w głowicy.

Różnica w stosunku do starszych modeli laserów diodowych polega na tym że urządzenie łączy trzy długości fal laserowych oraz może wykonywać do 10 impulsów „strzałów” na sekundę. Taki tryb pracy umożliwia pracę polegająca na płynnym „ślizganiu” głowicy po depilowanym obszarze.

Głowica wyposażona jest w system chłodzenia kontaktowego z automatycznym utrzymaniem niskiej temperatury powierzchni ciała.

Głowice Superepil TRIO  mają wyjątkowo dużą trwałość, dlatego umożliwiają wykonanie ok. 7 000 000 (siedem milionów) na jednej głowicy,   co stawia go wysoko w czołówce laserów diodowych w kategorii niskich kosztów eksploatacji. Nie musisz się martwić że koszty wymiany głowicy pochłoną cały dochód z wykonywanych zabiegów.

Urządzenie posiada certyfikat FDA (Federal Drug Agency w USA) oraz certyfikat medyczny CE zgodny z dyrektywą 93/42/EEC wykonany przez laboratorium notyfikowane w Niemczech, klasyfikujący urządzenie w klasie medycznej IIb co gwarantuje najwyższy poziom testów bezpieczeństwa aparatu jak również jakości jego konstrukcji i działania.